5a9d15a0d1a1b75f80724503

واتساپ در ویندوز فون بزودی با قابلیت های جدید انتشار خواهد یافت.

یکی از خبرهایی که شاید سبب متعجب شدن شما گردد این است که هنوز واتساپ برای سیستم عامل ویندوز فون مایکروسافت بروزرسانی منتشر می نماید. در نسخه ی ۲.۱۸.۳۰ آزمایشی ویندوز فون واتساپ، پس از مدت های انتشار ویژگی Live Location برای سایر سیستم عامل ها در ویندوز فون نیز شاهد این ویژگی بودیم. این امکان به کاربران اجازه می دهد تا موقعیت مکانی خود را با دوستانشان به اشتراک بگذارند و همچنین برای اشتراک گذاری لحظه به لحظه ی موقعیت تنها کافیست به صفحه ی چت یکی از دوستانتان رفته و گزینه ی Location را انتخاب نمایید.

هم اکنون می توانید به مدت ۱۵ دقیقه، ۱ ساعت و یا ۸ ساعت موقعیت خود را با دوستتان به اشتراک بگذارید اما جالب توجه است که بدانید این قابلیت تنها زمانی به درستی کار می کند که فاصله ی دو کاربر از یکدیگر ۵ کیلومتر باشد و هر زمان که خواستید می توانید بر روی گزینه ی Stop کلیک کنید تا اشتراک گذاری لحظه به لحظه تان متوقف گردد. در کنار این قابلیت کاربردی بخش جستجو در گروه ها نیز از یک سری تغییرات بهره مند گردیده است که به لطف آن می توانید اعضای گروه را به راحتی پیدا کنید.

امکان پاک کردن پیام های ارسالی پیش از ۶۸ دقیقه و ۱۶ ثانیه پس از ارسال پیام نیز یکی از ویژگی های جدیدی است که به سیستم عامل ویندوز فون ها در اپلیکیشن واتساپ افزوده شده است. این اپلیکیشن رایگان بوده و با حجم ۲۸.۷۵ مگابایت برای ویندوز فون قابل دانلود می باشد. نکته ی جالب توجه اینجاست که چندی پیش مایکروسافت پشتیبانی واتساپ برای ویندوز فون ۸ را قطع کرد و حالا تنها این بروزرسانی برای ویندوز فون های جدید قابل دسترسی است.

بیشتر